zawijawa sen sny o snach

Doniczka z kwiatami na cmentarz

Otrzymałam od sąsiadów kwiaty. Prosili mnie żebym zaniosła te kwiaty na grób Pana Kozłowskiego. Poszłam na cmentarz i stwierdziłam, że obok grobu tego Kozłowskiego, jest grób mojego zmarłego brata. Wokół tamtego grobu były już doniczki z kwiatami . Były to małe różowe hortensje. Doniczka, którą trzymałam w dłoniach była z takim samym kwiatem. Chętnie postawiłabym na grobie brata tą doniczkę, bo tam nie było takich kwiatów, tylko inne. A hortensje podobały mi się, ale stwierdziłam, że nie jest to mój kwiat i postawię go na tamtym grobie, na który dostałam. Miałam odczucie, że mój brat nie umarł na inną chorobę tylko AIDS.
Później jechałam drogą i miałam określony cel podróży, ale okazało się, że podjechałam tam gdzie nie ma już drogi. Natomiast były tam jakieś atrakcje na imprezie wiejskiej. Nie byłam tym zainteresowana i stwierdziłam, że zboczyłam i muszę jechać dalej do mojego celu podróży, bo to jeszcze nie mój wybór.
Później trafiłam do mieszkania, gdzie zobaczyłam mężczyzn gejów, poprzebieranych za baletnice i oni tańczyli. Byli poprzebierani jak w teatrze. Tańczyli tak jak prawdziwe baletnice. Każdy z nich miał jakieś nazwisko(nie pamiętam). A mężczyzna w biało – żółtym stroju tańczył najlepiej. Podziwiałam ten taniec, bo tańczyli tak, jak w balecie „Jezioro Łabędzie”.
Sen 3-4.08.2012

zamieścił/a: alexandramag
04-08-2012

Motywy / tagi: AIDS; Balet; Cmentarz; Doniczka; Droga; Grób (-y);

« Przemiana z wampira w wilkołaka - poprzedni sen
następny sen - Trumny »

« Mostki - tegoż autora -
Kilka wątków we śnie »

Dyskusja

Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń ✖   Nie pamiętam hasła!

Zapisz się (załóż konto w Zawijawie)
⇑ Ogłoszenia TARAKI